ogloszenia

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI: Szkoła Doktorska

21.03.2024
Natalia Mecnarowska-Legutko

Dzień otwartych drzwi, 7 kwietnia, niedziela, Plac Matejki 13. Osoby kandydujące, jesteśmy tego dnia dla Was, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące podjęcia studiów w naszej Szkole Doktorskiej.

NIEDZIELA 7 KWIETNIA

PLAC MATEJKI 13

11.00-12:30 
Talk-show Punktujemy komisje egzaminacyjne – czyli jak dostać się na ASP?
I piętro, Aula ASP, wejście za Medyceuszami
Reprezentantki SD: Katarzyna Wyszkowska, Olga Konik

Jak zawsze w formule talk-show omówimy to, co jest istotne dla kandydatów, przy udziale reprezentantów wszystkich Wydziałów Akademii oraz Szkoły Doktorskiej. 

12.00 – 14.30
Akademia w pigułce
parter, przestrzeń Galerii, I piętro
Reprezentanci: Antonina Lorek, Konrad Fleszar

Osoby reprezentujące Szkoły Doktorskiej będą na Was czekać przy jednym z punktów informacyjnych. Wszystko w jednym miejscu. Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w wersji instant. Pytajcie nas o program studiów, stypendia, rekrutację i nabór dla obcokrajowców.

W przestrzeni Galerii ASP, gdzie znajdować będą punkty informacyjne dostępne będzie także stanowisko Pełnomocniczce Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami, gdzie znajdziecie m.in informacje dotyczące dodatków stypendialnych dla osób z niepełnosprawnościami.  

13:30 – 14:15
Stres egzaminacyjny – jak sobie z nim poradzić? Warsztaty psychoedukacyjne
I piętro, s. 100

Warsztaty psychoedukacyjne organizowane w ramach Dni Otwartych Drzwi, dostępne dla wszystkich osób myślących o rekrutacji i studiach w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Ponadto: 

  • Muzeum ASP → czynne 10.00 – 14.00 
  • Galeria ASP  czynna 10.00 – 19.00 

PEŁEN PROGRAM DNI OTWARTYCH DRZWI

 

czytaj także