Inauguracja 2024/2025 i wykład Magdaleny Ujmy-Gawlik

7 października 2024 roku w Teatrze KTO przy ul. Jana Zamoyskiego 50 odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2024/2025 w Szkole Doktorskiej Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Otwarcie nowego roku poprowadził prof. Arti Grabowski – nowy Dyrektor Szkoły Doktorskiej ASP w Krakowie, rozpoczynając je odczytaniem uroczystego listu od Ministry Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Hanny Wróblewskiej.

Następnie nowi doktoranci i doktorantki złożyli uroczyste ślubowanie i podpisy stając się pełnoprawnymi członkami społeczności akademickiej.

Podczas inauguracji mieliśmy przyjemność wsłuchania wykładu Magdaleny Ujmy-Gawlik pt. „Niebezpieczne związki. Sztuka i krytyka dzisiaj”, dziękujemy!

Część oficjalną inauguracji zakończyło przemówienie Prorektor ds. badań i ewaluacji prof. Agaty Kwiatkowskiej-Lubańskiej oraz Prorektor ds. upowszechniania dorobku prof. Joanny Kubicz.

Nowoprzyjętym doktorantom serdecznie gratulujemy, a wszystkim doktorantom życzymy sukcesów w nowym roku akademickim!